UVAŽUJEŠ NAD ŠTARTOM

vlastného online biznisu?

Ale technické nastavenia sú pre Teba doslova “španielska dedina”? V jednej španielskej dedine som žila a je niekedy ľahké tam zablúdiť.

NESTRAŤ SA ZBYTOČNE V OBLASTI, PRI KTOREJ ZABUDNEŠ, KDE JE TVOJA ZÓNA GÉNIA A ROB TO, ČO ŤA V TVOJOM PODNIKANÍ SKUTOČNE NAPĹŇA.

O podporu a štart Tvojho podnikania sa postaráme tak, aby sa Tvoja vízia preklopila do online priestoru v súlade s Tvojou predstavou.

Pomáhame začínajúcim koučkám, sprievodkyniam a ďalším podnikateľkám s realizáciou ich vízie a následne sprevádzame vytvoreným projektom tak, aby … (aby to neskôr zvládli samé).

Zároveň poskytujeme možnosť dlhodobej virtuálnej asistencie a spolupodieľanie sa na ďalších projektoch.

ŠTARTOVACIE BALÍČKY

Mini

Profi

Komplet

OD 89 EUR

OD 490 EUR

OD 790 EUR

ČO OBSAHUJE BALÍČEK MINI?

V rámci balíčku mini sa kompletne postaráme o identitu Tvojho brandu.

Podnikáš už pár rokov a cítiš, že tvoj brand by si zaslúžil ,,zrenovovať“?

Alebo s podnikaním začínaš a potrebuješ vybudovať svoju firemnú identitu ,,od nuly“?

Nech už je Tvoja situácia akákoľvek, sme tu pre to, aby sme Ti pomohli s tvorbou loga, výberom vhodných farieb, fontov a šablón pre sociálne siete editovateľných v Canve.

ČO OBSAHUJE BALÍČEK PROFI?

V rámci balíčku profi sa kompletne postaráme o identitu Tvojho brandu a navyše posunieme tvoj biznis o level vyššie – tvorbou moderného, funkčného a reprezentatívneho webu a fieremného e-mailu. Zabezpečíme ti vhodnú doménu a hosting, všetky technikálie vyriešime za Teba.

V cene balíčku nie sú zahrnuté poplatky za nákup domény a hostingu.

Nastavíme rezervačný systém pre konzultácie a poznávacie hovory cez Calendly.

Navrhneme Tvoju biznis stratégiu a marketingovú stratégiu na sociálnych sieťach (tipy na posty, storky a reels) a všetko spoločne prekonzultujeme.

Vysvetlíme Ti, ako obsluhovať Tvoj nový web, Canvu a všetky vytvorené nástroje a navyše Ti dodáme video tutorial, ku ktorému sa možeš kedykoľvek vracať.

Zároveň získaš našu podporu pre nasledujúce 2 mesiace, kedy Ti budeme k dispozícii pre všetky Tvoje otázky.

ČO OBSAHUJE BALÍČEK KOMPLET?

Balíček komplet obsahuje všetko to, čo nájdeš v balíčku profi, avšak tu Ti navyše ponúkame 20 hodín našej virtuálnej asistencie. A nie len to. Naša pridaná hodnota spočíva v našich dlhoročných skúsenostiach vo vlastnom biznise a online biznise. Budeme Ti k dispozícií pri akýchkoľvek úlohách, ktoré sa občas zdajú náročné, no spoločne ich určite ľahko zvládneme.

KONTAKTUJ NÁS HNEĎ TERAZ A ODŠTARTUJME SPOLOČNÚ ONLINE CESTU K FUNGUJÚCEMU PODNIKANIU.

Alebo nás kontaktuj prostredníctvom mailu

natalia@delegujto.sk

viktoria@delegujto.sk

 

Ponúkame aj služby virtuálnej asistencie.

Navyše, ak budeš potrebovať ďalšiu pomoc pri behu tvojho podnikania, sme tu pre teba. Naša virtuálna asistencia môže byť prispôsobená tvojim potrebám, aby si mohla delegovať prácu, ktorá ťa brzdí. Služby virtuálnej asistencie sú nacenené hodinovou sadzbou 18 EUR/hod.

Nemusíš všetko potrebné robiť sama. 

Deleguj to

nám a spolu dosiahneme úspech, ktorý si zaslúžiš!

Návrat hore